Jaromír Nosek - foto

16. února 2014 v 14:00 | Pecka |  Osobnosti
To co se přihodilo 22.1.2014 musím povyprávět. :D V Uffu měla být hra od Gogola Hráči. Jedná se o ukázku karbanu, podvodů, přetahování o peníze a tak. Napsaní herci Martin Písařík, Michal Dlouhý, Zdeněk Dušek a Aleš Procházka. Pro tyto jmenované jsme si s Denčou nechaly vyvolat fotky a vyrazily jsme.
Čekaly jsme, ale herci stále nepřijížděli. Pak jsem zahlédla auto s poznávací značkou A, běžely jsme k auto, ale to zmizelo. :D :D Tak jsme se vrátily a našly jsme dvě paní od divadla. Ty nám řekly, že už přijeli, ale dovnitř nás nepustí a navíc herci šli někam na jídlo. Po předchozích zkušenostech (kdy nám poradil zvukař Uffa a tak) jsme měly 2 možnosti. Že budou buď v kavárně nebo v restauraci, která je tak 10m od Uffa. Obešly jsme kavárnu a zamířily do restaurace. Domluvily jsme se, že nenápadně, tak že si dám kofolu a náhodou je tam najdeme. Tak jsem si objednala, sedly sme si a najednou koukáme, že tam je i pan Nosek, který na plakátu nebyl psaný. Sice jsme neměly fotku, ale měly jsme sebou foťák a malý plakátek na hru. Poprosily jsme ho, jestli se nám tam podepíše a vyfotí se s námi. :)

Pokračování u pana Michala Dlouhého. Možná, že to ani číst nebudete, ale chtěla jsem se o tento nezapomenutelný zážitek podělit, protože to nejlepší teprve přijde. :)

Pana Noska znám z Rebelů, Účastníků zájezdu a z Vyprávěj. Hrál i jinde, třeba v Českém století, ale to jsem neviděla. :) V Hráčích hrál sluhu. :D :D Celkem vtipná role. :D

Získáno: 22.1.2014 Trutnov, restaurace :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama