Únor 2014

Aleš Procházka - foto

16. února 2014 v 14:47 | Pecka |  Osobnosti
V Uffu jsme se dostaly dovnitř a už jen čekaly na pana Procházku, až půjde kolem. Šel docela brzy, tak jsme mu řekly, že tam na něho čekáme a jestli by se nám podepsal a vyfotil se s náma. Podepsal fotky a vyfotil se a pak se zeptal, jestli jdeme na představení. Tak jsme odpověděly stejně, že lístky už nebyly. Také jsme argumentovaly, že nemáme vhodné oblečení, ale řekl nám, že stejně bude zhasnuto. No a pak poprosil někoho z jejich divadla, aby se šel zeptat, jestli by šly zařídit 2 volné vstupenky na představení. Stály jsme na místě asi 3 minuty a pak přišel pan Procházka s tím, že je máme na pokladně na jeho jméno. Nevěděly jsme jak poděkovat, ale děkovaly jsme hodně.
Tak jsme šly na představení, které bylo pro mě úžasné. Seděly jsme na balkóně v první řadě. Herecké výkony a celkově celá hra byla dokonalá. Kdyby jste měli možnost ji někde vidět, doporučuji. Po představení jsme ještě šly poděkovat a pan Procházka měl radost, že se to povedlo a že se nám to líbílo. Je to vážně moc hodný, dobrý a úžasný člověk. Navíc chtěly jsme ho mít podepsaného, protože daboval Severuse Snapea, takže jsme vlstně mluvily se Snapeem. :D :D :D :D Byl to úžasný večer. :)

Získáno: 22.1.2014 Trutnov, Uffo před hrou Hráči


Na sobě mám relativně nový plášť, takže jsme mu připsaly kouzelnoc moc. :D

Martin Písařík - foto

16. února 2014 v 14:20 | Pecka |  Osobnosti
Vypila jsem kofolu :D a šly jsme k panu Písaříkovi. Ten byl také milý, ochotně se podepsal a vyfotil. Také se zeptal, jestli jdeme na představení a když viděl fotku připravenou pro pana Procházku, tak se zasmál a poradil nám, že pan Procházka zůstal v Uffu. My mu moc poděkovaly, zaplatila jsem kofolu a chtěly jsme s velkým díkem odmítnout nabídku pana Dlouhého na volné vstupneky, protože jsme do divadla nebyly vhodně oblečené. :D Já oblečení ze školy a Denča triko na doma. Jenže pan Dlouhý už tam nebyl, tak jsme jenom šly do Uffa.

Pokračování a nejlepší část u pana Aleše Procházky. :) Kdo kde hrál přidám až k podpisům, ale nevím kdy to bude. :/

Získáno: 22.1.2014 Trutnov, restaurace :D


Michal Dlouhý - foto

16. února 2014 v 14:11 | Pecka |  Osobnosti
Když pan Nosek odešel do Uffa a mě donesli kofolu, tak jsme vyhlížely ostatní. Seděli přesně za námi a Denča si jich všimla až po chvilce. Zrovna pili a něčemu se smáli, takže jsem počkala, až se dosmějí, pozdravila jsem a slušně jsem poprosila, jestli se nám pan Dlouhý a pan Dušek podepíší. Pan Dlouhý byl vstřícný, milý, v pohodě vše podepsal, povídal si s náma. Pan Dušek nevěřil vlastním očím, že mám jeho fotku. Chtěla jsem mu říci, že se mi líbí, jak dabuje Krytona v Červeném trpaslíku, ale nějak jsem na to zapomněla. :/
Požádaly jsme pana Dlouhého, jestli se také vyfotí, tak ochotně svolil. Raději fotíme 2x, tak když se fotila Denča, tak jsem řekla "Raději ještě jednou.". Když jsem se fotila já, tak pan Dlouhý řekl, že také raději ještě jednou. Pak se nás zeptal jestli jdeme na představení. Náhodou jsem se doma koukla a bylo vyprodáno, takže jsem odpověděla, že ne. Tak nám pan Dlouhý nabídl, že by se mohli zkusit domluvit s divadlem jesli by nás tam pustili. Byly jsme překvapené, tohle nám ještě nikdo nenabídl. Nevěděly jsme, jak zareagovat, ale pan Dlouhý řekl, ať se rozmyslíme. :) Pak jsme se ho ještě zeptaly, jestli tu je pan Písařík a on nám řekl, že je někde v zadní části hospody. :)

Pokračování u pana Martina Písaříka. :)

Získáno: 22.1.2014 Trutnov, restaurace :D


Jaromír Nosek - foto

16. února 2014 v 14:00 | Pecka |  Osobnosti
To co se přihodilo 22.1.2014 musím povyprávět. :D V Uffu měla být hra od Gogola Hráči. Jedná se o ukázku karbanu, podvodů, přetahování o peníze a tak. Napsaní herci Martin Písařík, Michal Dlouhý, Zdeněk Dušek a Aleš Procházka. Pro tyto jmenované jsme si s Denčou nechaly vyvolat fotky a vyrazily jsme.
Čekaly jsme, ale herci stále nepřijížděli. Pak jsem zahlédla auto s poznávací značkou A, běžely jsme k auto, ale to zmizelo. :D :D Tak jsme se vrátily a našly jsme dvě paní od divadla. Ty nám řekly, že už přijeli, ale dovnitř nás nepustí a navíc herci šli někam na jídlo. Po předchozích zkušenostech (kdy nám poradil zvukař Uffa a tak) jsme měly 2 možnosti. Že budou buď v kavárně nebo v restauraci, která je tak 10m od Uffa. Obešly jsme kavárnu a zamířily do restaurace. Domluvily jsme se, že nenápadně, tak že si dám kofolu a náhodou je tam najdeme. Tak jsem si objednala, sedly sme si a najednou koukáme, že tam je i pan Nosek, který na plakátu nebyl psaný. Sice jsme neměly fotku, ale měly jsme sebou foťák a malý plakátek na hru. Poprosily jsme ho, jestli se nám tam podepíše a vyfotí se s námi. :)

Pokračování u pana Michala Dlouhého. Možná, že to ani číst nebudete, ale chtěla jsem se o tento nezapomenutelný zážitek podělit, protože to nejlepší teprve přijde. :)

Pana Noska znám z Rebelů, Účastníků zájezdu a z Vyprávěj. Hrál i jinde, třeba v Českém století, ale to jsem neviděla. :) V Hráčích hrál sluhu. :D :D Celkem vtipná role. :D

Získáno: 22.1.2014 Trutnov, restaurace :D