Leden 2014

Imelda Staunton

31. ledna 2014 v 15:03 | Pecka |  Harry Potter
Další herečka z Harryho Pottera Imelda Staunton. Ve filmu hrála Dolores Umbridgeovou, kterou podle mého názoru ztvárnila dokonale. :) Jsem za její autogrm ráda. Navíc zaplatila poštovné, což je jedna z mála, kterým jsem psala. :) Z jiných filmů ji ani neznám. :D

Žádost odeslána: 22.1.2011 dopis, 2 fotky, sae
Autogram získán: 8.3.2011 podepsaná fotka
Adresa/email:
Imelda Staunton
ARG
4 Great Portland Street
London W1W 8PA
UKWalfriede Schmitt

31. ledna 2014 v 14:43 | Pecka |  Herečky II
Konečně den volna, tak nějaké autogramy přidám. :) Tento je od herečky, která hrála v německém seriálu Stefanie sestru Kláru. Vím, že odepsala rychle a vlatně jen za mail. :)

Žádost odeslána: ??
Autogram získán: 4.2.2011 podepsaná fotka
Adresa/email: mail@agenturtatsch.de


Natalia Tena

20. ledna 2014 v 22:02 | Pecka |  Harry Potter
Takový vánoční dárek. :) Podle jména si asi nikoho nepředstavíte, ale podle fotek nebo pro mě známého filmového jména už snad ano. Natalia Tena hrála v Harry Potterovi Nymphadoru Tonksovou a jak jsem se na fdb dočetla, tak hraje i v seriálu Hra o trůny. Ale to nesleduju. Jsem ráda, že odepsala, tak rychle a na druhou stranu fotek napsala něco, co prostě nemůžu rozluštit, ale asi to nebudu zveřejňovat, protože nevim co to je. :D

Žádost odeslána: 27.11.2013 dopis, 2 fotky, sae, euro
Autogram získán: 23.12.2013 podepsané fotky
Adresa/email:
Natalia Tena
Curtis Brown Group LTD.
Haymarket House
5th floot
28 - 29 Haymarket
London SW1Y4SP
UKJames & Oliver Phelps

20. ledna 2014 v 21:51 | Pecka |  Harry Potter
Tato fotka se 2 autogramy je jako poklad. Prostě Fred a George neboli James a Oliver jsou moji nejoblíbenější. Znají je snad všichni, co kdy viděli Harryho Pottera. Posílala jsem 2 fotky, ale zpátky se vrátila jen jedna. Mám velké pokušení jim napsat znovu. Né že bych si je chtěla škudlit, ale prostě mít alespoň 2 nebo 3 fotky s jejich podpisem nebo podepsaný plakát... :D

Žádost odeslána: 18.8.2011 dopis, 2 fotky, sae, libra nebo mezinárodní odpovědka
Autogram získán: 16.1.2012 podepsaná fotka
Adresa/email:
James & Oliver Phelps
JOP Project
P.O. Box 9765
Sutton Coldfield
West Midlands
B75 5XB
UK


Ondřej Sokol II. - foto

20. ledna 2014 v 21:41 | Pecka |  Osobnosti
Další fotka je z natáčení nového filmu Krásno, které konečně půjde do kin. Já osobně půjdu tam někde vzadu na chodníku (pokud mě nevystřihli). :D Jinak Ondra Sokol je herec, řežisér a scénárista (zrovna v únoru v Uffu bude :)). Účinkuje v Partičce a nějakou dobu hrál v Ordinaci v růžové zahradě, ale ještě té staré. :)

Získáno: 25.6.2013 Praha natáčení filmu Krásno (zrovna přestávka :))


Tomáš Matonoha - foto

20. ledna 2014 v 21:35 | Pecka |  Osobnosti
Postupně si dám do pořádku fotky s herci. V prosinci bylo v Uffu představení, kde hrál Tomáš Matonoha. Jako obvykle jsme čekaly na místě, kde je dobře vidět, zda jsou herci už v šatně nebo teprve přijedou. Tentokrát jsme byly na místě dřív, takže jen co herci přijeli, už jsme u nich stály s fotkama. Všichni spěchali dovnitř, ale pana Matonohu jsme ještě zdržely, jestli se vyfotí. Ikdyž si v ruce nesl večeři, tak se ochotně vyfotil a upaloval do výtahu. :) Ještě, že tu to Uffo máme.

Získáno: 17.12.2013 Trutnov Uffo


Další dva

20. ledna 2014 v 20:56 | Pecka |  Odesláno
Ahoj, nic nebudu slibovat, ale pokusím se se sebou něco udělat a začít přidávat. :D Dneska byl zvláštní den, který začal ve škole, pokračoval na poště kde kupodivu nikdo nebyl, což mě udivilo a končilo to, když jsme s Denčou byly u Uffa a sehnaly autogram pana Davida Prachaře a za rohem jsme si vzpomněly, že jsem se mohly vyfotit. :D Doufám, že když byl dnešek tak zvláštní, tak by se mohly vrátit autogramy, co jsem poslala žádost. Letos první. :)

Jana Pulm - dopis, 2 fotky, sae, euro (adresa soukromá)


Jude Law - dopis, 2 fotky, sae, libra (adresa fanmail.biz)


Vivaldianno - Jaroslav Svěcený a Michal Dvořák - od mamky

12. ledna 2014 v 15:25 | Pecka |  Skupiny
Omlouvám se za nepřidávání, ale notebook byl v opravně. Teď už by to mělo být v pořádku a pokusím se zvednout přidávání. :) A začnu Vivaldiannem, na kterém byla mamka v Uffu. Moc se jí to líbilo a než odešla, tak se ptala jestli chci autogram. Moc jsem nevěřila, že by se jí to mohlo povést, ale řekla jsem že ráda. A ono se jí povedlo získat autogram. :) Podepsaní jsou Jaroslav Svěcený - český houslový virtuóz a Michal Dvořák - český hudební skladatel a bývalý klávesista skupiny Lucie.

Získáno: 2.5.2012 - Trutnov Uffo


Maggie Smith

2. ledna 2014 v 11:23 | Pecka |  Harry Potter
Další autogram je od skvělé herečky Maggie Smith. Známá je třeba ze Souboje titánů (ten starší film) jako Thetis nebo Sestra v akci 1 a 2 kde hrála matku představenou. Hrála i v mnoha dalších filmech, ale nejvíce je nejspíš známá z Harryho Pottera, kde hrála profesorku Minervu McGonagallovou. :)

Žádost odeslána: 24.1.2011 dopis, fotka, sae, libra nebo mezinárodní odpovědka
Autogram získán: 8.4.2011 podepsaná fotka
Adresa/email:
Maggie Smith
Independent Talent Group Ltd.
40 Whitfield Street
London W1T 2RH
UK


Alan Rickman

2. ledna 2014 v 11:17 | Pecka |  Harry Potter
Můj první letošní příspěvek bude k autogramům herců z Harryho Pottera. Je od pana Alana Rickmana, který hrál Severuse Snapa. Z jiných filmů ho ani nezmám. :D Posílala jsem mu 2 fotky, kde vypadal jako Snape. Jenže pak mi Denča řekla, že nepodepisuje fotky, kde vypadá jako Snape, tak jsem se bála jestli odpoví. Naštěstí poslal svoji podpiskartu i s věnováním. Psala jsem mu do divadla, ale adresa už neplatí.

Žádost odeslána: ??, 2 fotky, sae, mezinárodní odpovědka
Autogram získán: 3.1.2011 moje fotky nepodepsané, jedna jeho podepsaná
Adresa/email: ??