Říjen 2013

Radoslav a Ondřej Brzobohatí

28. října 2013 v 13:57 | Pecka |  Herci
Přidávám další autogramy. Tentokrát od otce a syna Brzobohatých. Psala jsem jim do divadla, ale neposlala jsem žádnou fotografii, jen kartičku. Poprosila jsem, jestli by nějakou přiložili. No odepsali, ale nepřiložili žádnou fotografii. :/ Byla jsem trochu zklamaná a i trochu naštvaná, protože kartička s podpisem pana Radoslava byla politá asi kafem. :D
Bohužel pan Radoslav už zemřel, takže jsem poslala fotografie jen panu Ondřeji Brzobohatému. Naštěstí odepsal i podruhé. :) Takže teď budu hledat, jestli se někde objeví příležitost získat fotografii s autogramem pana Radoslava Brzobohatého. :)

Filmové úspěchy pana Radoslava Brzobohatého nebudu vypisovat všechny, ale za zmínku stojí filmy a seriály F.L. Věk, Princ a Večernice, Sněženky a machři, Dynastie Nováků a třeba Ulice. Hrál i v Sněženky a machři po 25 letech, ale tento díl se mi tak nelíbil. Ikdyž zase jsem viděla kousek jak se natáčí, protože když ho natáčeli v Peci pod Sněžkou, tak jsme tam zrovna byli na lyžáku. Bohužel v té době jsem ještě autogramy nesbírala. Určitě bych si tam dolů pro nějaký dojela. :D
No a pan Ondřej Brzobohatýje spíše skladatel než herec. Ale i tak se objevil třeba v Ulici nebo Gymplu s (r)učením omezeným. Také nadaboval několik postav z animáků. Třeba v Lovecké sezóně Elliota, Hurá do Afriky! surikatu jménem Billy a nebo v Hotelu Transylvánie Jonathana. :)

Žádost odeslána: březen 2011 dopis, 2 kartičky, sase / Ondřej Brzobohatý 5.8.2013 dopis, 2 fotky, sase
Autogram získán: 11.4.2011 2 kartičky podepsané /Ondřej Brzobohatý 18.9.2013 2 fotky podepsané
Adresa/email:
Divadlo Radka Brzobohatého
Opletalova 5/7
111 44 Praha 1

Autogram pana Radoslava Brzobohatého / Autogram pana Ondřeje Brzobohatého

Ondřej Brzobohatý ještě jednou


Prosím

24. října 2013 v 17:45 | Pecka |  Odesláno
Dneska jsem po dlouhé době odeslala 2 žádosti. :) První Jamiemu Farrovi. Sice jsem mu už psala, ale obálka se vrátila a já ji pak zapoměla dát sem, se špatnou adresou. Tak jsem našla jinou a zkusím to po druhé.
No a druhá žádost je herci, který je prostě známý každému kdo se díval na Harryho Pottera. Zkusila jsem poslat žádost Rupertu Grintovi, který hrál Rona. Psala jsem mu do divadla, odkud prý minule odepisoval. :) Adresu si můžete najít i vy, jen musíte hledat v angličtině. :D

Jamie Farr - 24.10.2013 - dopis, 3 fotky, sae, dollar (2. adresa na fanmail)


Rupert Grint - 24.10.2013 - dopis, 4 fotky, sase (hra "MOJO")


Simona Stašová - osobně

23. října 2013 v 19:35 | Pecka |  Herečky
Navazuji na autogram pana Nárožného a to autogramem paní Simony Stašové. Její autogram jsem získala jako pana Nárožného v Uffu. Paní Stašová je úžasná herečka, která hrála ve filmech jako jsou Pelíšky nebo Román pro ženy. Podepsala se mi v době, kdy moc neodepisovala, ale poté začala. Stejně si myslím, že osobní setkání je nejlepší. Aspoň umělci vědí, komu se podepisují. :)

Autogram získán: 30.11.2011 Uffo Trutnov


Petr Nárožný

22. října 2013 v 22:01 | Pecka |  Herci
Omlouvám se, že tu chvilku nic nepřibylo, ale měli jsme stužkovák a pak písemky. Myslím, že něco podobného znáte. :) No ale abych pokračovala dál v přidávání, tak přidávám autogram jednoho ze skvělých herců a to pana Petra Nárožného, který hrál mimo jiné v Jáchyme, hoď ho do stroje, Marečku, podejte mi pero, Což takhle dát si špenát, S čerty nejsou žerty, Arabela se vrací, Peklo s princeznou a probudím se včera.
Pan Nárožný má také úžasný hlas, který si spojuji s pavoukem Arambulou z Ferdy Mravence nebo z pohádek Mach a Šebestová. :)

Autogram jsem získala 2x. Jednou jsem mu psala a podruhé z Uffa, kde hráli s paní Simonou Stašovou. :)
Žádost odeslána: 8.1.2011 dopis, 1 fotka, sase
Autogram získán: 24.1.2011 podepsaná fotka, vzkaz / 30.11.2011 Uffo Trutnov
Adresa/email: myslím, že jsem psala do divadla :)
Lenka Vlasáková & Jiří Macháček - osobně

15. října 2013 v 20:04 | Pecka |  Herečky
Pokračování zážitku. První část zde.
Končili jsme v šatně, kde jsme stály abychom se nepletly. Paní Vlasáková dotelefonovala a asi chtěla někam odejít, ale my jsme ji zastoupily cestu, jestli se nám nepodepíše. Ochotně vzala fotky, prohlédla si je a podepsala. U společné fotky s panem Macháčkem, kterou jsme s Denčou měly stejnou, řekla, že je z konce představení. Já jsem to nevěděla (teda myslela jsem si to, ale jistá jsem si nebyla), nevím jak Denča, ale řekla jsem, že jsme se snažili najít takovou co by se hodila. :) Myslím, že se hodila. :D
Pak nám paní Vlasáková řekla, že pan Macháček tu někde běhá, takže jsme poděkovaly a šly. Ona šla za náma, ještě nám otevřela dveře do zákulisí (byla rychlejší no :D) a šla si po svých. Chvilku jsme stály a kulisáci nebo jejich lidé tam pobíhali z leva do prava a najednou pan Macháček vyšel uprostřed. Vypadal překvapeně, jak nás tam viděl stát. Hned jsme se k němu vrhly s prosbou o podpis. Podepsal se nám, ale než se stačil podepsat i na moji druhou fotku, kde je sám, tak ho paní Vlasáková odvedla. Takže mám podepsanou "jen" společnou fotku a Denča má společnou i samostatnou. Ale co, hlavní je, že jsme se vůbec dovnitř dostaly.

Lenka Vlasáková - paní Vlasákovou znám hlavně z Ulice a z filmu Ženy v pokušení.
Jiří Macháček - samozřejmě zpěvák z MIG 21, a jako herce ho znám z filmů Nestyda, Ženy v pokušení a Muži v naději.

Získáno: 29. 09. 2013 Uffo Trutnov (představení Musíme si pomáhat)Miroslav Vladyka - osobně

10. října 2013 v 22:36 | Pecka |  Herci
Další autogram je od pana Vladyky, který jsme s Denčou získaly v našem společenském centru Uffo. Tohle byl jeden ze zážitků, co nezapomeneme. :D Snad nebude vadit, když se ho pokusím stručně napsat. :)
Šly jsem bohužel trochu později, než jsme zamýšlely, takže herci už byli na místě. Postavily jsme se tedy k vchodu pro herce, vytáhly fotky a smutně koukaly dovnitř. Kolem prošla paní Lenka Vlasáková, vypadala, že jde k nám, ale asi někoho hledala. Když už jsme to pomalu vzdaly, přišel asi herec (byl nám povědomý :D) a otevřel nám. Vstřícně nás vzal do zákulisí a řekl, ať si počkáme, že herci tam probíhají. To se nám ještě nestalo. Pak se vrátil a řekl, že jeden koho určitě chceme sedí v šatně. Vzal nás do šatny, prohodil, že vede slečny a pan Vladyka mu nějak vtipně poděkoval. Tak jsme se na pana Vladyku obrátily s prosbou o autogram, on řekl, že jistě pokud opravdu chceme jeho. Byl milý a vstřícný. Pak jsme mu poblahopřály štěstí v představení a chtěly sme jít. Jenže vedle v šatně byla paní Vlasáková a telefonovala, takže jsme se postavily, tak aby sme se nepletly.
Pokračování u autogramu paní Vlasákové. :D

Pan Vladyka je dobrý herec i dabér. Teď jsem si ho nejvíce zamilovala v pohádce Tajemství staré bambitky, ale co si pamatuji hrál i v Přijela k nám pouť, Co takhle svatba, princi?, Ať přiletí čáp, královno!. Jeho hlas je zase slyšet třeba v Cestománii, ale také v Červeném trpaslíkovi, kde daboval Kocoura. :) Jeho hlas si pamatuji ještě ze Šmoulů, kde mluvil Čilouna (myslím kreslený seriál), pak z Divočiny (daboval hada). :)

Získáno: 29. 09. 2013 Uffo Trutnov (představení Musíme si pomáhat)


PS: Snad to není moc dlouhý. :D
Pecka

Martin Harich - I

10. října 2013 v 22:13 | Pecka |  Zpěváci II
Přináším zahraniční autogram, aby tu nebylo přehršel českých. :) Jde o slovenského zpěváka Martina Haricha. Získala ho Denča na koncertě v Hořicích. Z každého koncertu mi vozí jeho podpisovky a každá je jiná. Já ji za to děkuji, takže asi žádnou nevyměním, ikdyž nevím. :D Sice na jeho muzice neujíždím, ale nějaké písničky má povedené, to musím uznat. :)

Získáno: 28. 09. 2013 Hořice v Podkrkonoší


Michal David

8. října 2013 v 20:55 | Pecka |  Zpěváci
Další starší autogram. Myslím, že pana Michala Davida nemusím představoat. :) Kdo by neznal písničky jako Děti ráje, Colu, pijeme Colu a tak. S Denčou jsme byly na koncertě, kde se ná ze záhadných důvodů nepodařilo sehnat autogram. Takže jsem napsaly jeho zástupci s prosbou o podpis a odpověděl. :D

Žádost odeslána: 29.1.2011 dopis, 1 fotka, sase
Autogram získán: 3.2.2011 podepsaná fotka
Adresa/email:
Karban Martin
Ravennská 316
Praha 10
109 00


Eliška Balzerová

7. října 2013 v 20:02 | Pecka |  Herečky
Autogram od Elišky Balzerové je vlastně (zatím!) poslední co mi přišel. :) Znám ji hlavně z Vrchní prchni, S tebou mě baví svět, Městem chodí Mikuláš a Ženy v pokušení. :) nyní je ředitelkou divadla na Fidlovačce, kam jsem jí psala o autogram. Jednu fotku podepsala nejdřív propiskou, ale asi moc nepsala, protože je to trochu vytlačený a pak přesaný tenkou fixou nebo jak se jmenuje ta psací potřeba. :D Hlavní je, že mi odepsala, za což jsem jí vděčná. :)

Žádost odeslána: 2.8.2013 dopis, 2 fotky, sase, kartička
Autogram získán: 25.9.2013 podepsané fotky, podepsaná kartička
Adresa/email:
Eliška Balzerová
Divadlo Na Fidlovačce, s.r.o.
Křesomyslova 625
140 00 Praha 4
Jiří Lábus

5. října 2013 v 16:48 | Pecka |  Herci
Autogram který přidávám je už starší. Myslím, že jsem panu Lábusovi psala do divadla, ale už nevím. Mám ho ráda jako herce v Slunce, seno,..., Arabela, Rumburak, Čert ví proč. Pan Lábus je i skvělý dabér, jeho hlas je známý z Doby ledové, Simpsonovi, M.A.S.H (ikdyž tam mluvil jen tlampač) :D. Poté mám doma audioknihu Harry Potter a kámen mudrců, který je namluven panem Lábusem. Ještě ho znám ze starších scének, kde s ním účinkoval pan Kaiser. :)

Žádost odeslána: 18.3.2011 dopis, 2 fotky, sase, kartička
Autogram získán: 23.3.2011 podepsané fotky, podepsaná kartička
Adresa/email: asi divadlo