Září 2013

Jan Saudek

30. září 2013 v 21:26 | Pecka |  Nezařazeno
Tak jsem se dostala asi k nevykreslenějšímu autogramy ze své sbírky. Tím je autogram od pana Saudka, českého fotografa, který má podle mě krásnou sbírku fotografií. :) Psala jsem mu před dlouhou dobou a adresu mi poskytla Denča a já si ji už nepamatuju. :D Vím, že jsem mu posílala jen obálku s dopisem a mou adresou na lístečku a on mi poslal krásně namalovanou velkou obálku i s nakresleným dopisem. :) Psal, že snad to co poslal neurazí můj jemnocit. Proto sem jednu takovou, co by mohla urazit jemnocit okolí dávat nebudu. :)

Žádost odeslána: 19.2.2011 dopis, kartička, lísteček s adresou a známka
Autogram získán: 25.2.2011 krásná obálka, dopis, kartička, 3 podepsané karty
Adresa/email: ??


PS: Mám nové kousky, ale počítač se skenerem je pořád obsazený, ale brzy už nebudu mít naskenovaný materiál, takže mě k pc budou naši muset pustit. :D

Filip Tomsa

29. září 2013 v 21:35 | Pecka |  Ordinace v růžové zahradě
Omlouvám se, ale byla jsem na výletě v Praze, kde jsem neměla možnost se připojit k wifi. :) Tak přidávám dnes a asi se dohrabu k tomu přidat sem víc než jeden autogram. :) Tento je od Filipa Tomsy, kterého znám hlavně z Ordinace a kde jsem ho měla ráda, ale pak mi přišel moc protivný (za což mohl scénář). :D Psala jsem mu do divadla a posílala jsem bez fotky a on mi poslal jeho s věnováním. :)

Žádost odeslána: 22.1.2011 dopis, kartička, sase
Autogram získán: 2.2.2011 kartička, jeho podepsaná fotka
Adresa/email:
Filip Tomsa
Divadlo na Vinohradech
nám. Míru 7
120 00 Praha 2Daniela Kolářová

25. září 2013 v 20:55 | Pecka |  Herečky
Tak už jsem se rozhoupala a něco naskenovala. :) Paní Daniela Kolářová je pro mě známá z Taková normální rodinka, Noc na Karlštejně, Léto s kovbojem, Na samotě u lesa a z novějších Vratné lahve. Paní Kolářové jsem psala do divadla a neposílala jsem fotku. Nyní jsem si dala nějaké vyvolat a mezi nimi je i pro paní Kolářovou, takže ji napíšu znova, snad odepíše. :) Paní Kolářová mi i napsala krásný dopis. :)

Žádost odeslána: 22.1.2011 dopis, kartička, sase
Autogram získán: 27.1.2011 její podepsaná fotka, kartička, dopis
Adresa/email:
Daniela Kolářová
Divadlo na Vinohradech
Nám. Míru 7
Praha 2
120 00
Náhodné setkání?

24. září 2013 v 21:00 | Pecka |  Zbytek
Jak jsem již psala, na dovolené jsem vymyslela povídku do soutěže na téma "Setkání s literární postavou". Soutěž vyhlásilo Srdce blogu.

Postava: Arnold J. Rimmer
Kniha: Červený trpaslík Nekonečno vítá ohleduplné řidiče (poté Lepší než život, Poslední člověk a Pozpátku)
Autoři: Rob Grant a Doug Naylor (knihu Poslední člověk jen Doug Naylor, Pozpátku jen Rob Grant)


Šla jsem si v klidu do obchodního centra prohlížet nábytek, židle, skříně a tak. Myslela jsem si, že to bude den jako každý jiný, když v okamžiku, kdy jsem si prohlížela koberce, do mě někdo vrazil. Chtěla jsem mu vynadat, ale když jsem se podívala pozorněji, zjistila jsem, že to je hologram Arnold J. Rimmer, kterého znám z knihy.
Než jsem stačila říct, že ho znám nebo se ho zeptat co tady dělá, postavil se do pozoru, zasalutoval svým zvláštním způsobem, kdy jeho ruka udělá pět kruhů, než si ji dá k čelu a který nazývá "Plný Rimmer". Poté začal hlásit: "Omlouvám se, slečno, že jsem do vás tak vrazil. Neviděla jste mé kolegy?" Začal se rozhlížet po obchoďáku a zmateně se zeptal: "Kde to vlastně jsem?" Konečně jsem našla vhodná slova, tak jsem mu odpověděla: "Pohov pane Rimmere. Znám vaše kolegy, ale tady jsem je neviděla. Obávám se, že jste se nedopatřením dostal z knihy do našeho vesmíru. Navíc zde je teprve 21. století. A jste v obchodním domě."
Po mém vysvětlení Rimmerův obličej získal nádech paniky a neměl daleko k hysterickému záchvatu. " jsem jen postava z knihy? Tak tomu nevěřím. To mi určitě udělali naschvál. Až se vrátím, tak Krytona rozmontuju. Já…" Než to stihl dokončit, jeho obraz začal zrnit, pak se zavlnil a s jemným "plp" zmizel. Zajímavé je, že jsem mu rozuměla. Néé, já ho nepožádala o autogram. Ale zase kdo může říct, že potkal postavu z knihy? S těmito myšlenkami jsem si dál prohlížela koberce. Zkrátka, obyčejný den.

Jsem zpět

24. září 2013 v 20:31 | Pecka |  Zbytek
Ahoj, tak jsem zpátky z dovolené. :) Když jsem byla pryč přišel mi autogram od pana Ondřeje Brzobohatého. :) Ještě před odjezdem jsem získala autogram pana Ledeckého na akci v Náchodě kde měl původně být pan Hůlka, ale nakonec zpíval pan Ledecký. :) Na dovolené jsem vymyslela povídku do soutěže, kterou pořádá blog.cz, ale zveřejním jí až v dalším příspěvku. Pokud si stihnu dopsat sešity, tak ještě dneska přidám další autogramy, ale nejsem si jistá. :D
Pecka

Tě pic

6. září 2013 v 20:46 | Pecka |  Zbytek
Ahoj moji milí čtenáři a kamarádi sběratelé. :) V neděli jedu do Chorvatska, takže nebudu přidávat až do 23.9.2013. Sice bych mohla nastavit přidávání, ale nemám čas při balení něco napsat. :D Dneska jsem odeslala jednu žádost, aby mi třeba něco přišlo. Ale nevim od kdy to letecky do VB stojí 58kč. Takže ani nenapíšu komu, protože to by mi musela odpověď přijít pozlacená. :D Né, bylo to paní Julie Walters, která hrála v Harry Potterovi Molly Weasleyovou. Doufám, že vám přijde mnoho odpovědí (a mě taky). :D
Hezký den Pecka

Josef Dvořák

5. září 2013 v 21:43 | Pecka |  Herci
Od pana Dvořáka mám autogram už dlouho. Myslím, že jsem mu psala na mail, ale poslední dobou se dostávám do stavů, že bych některým ještě poslala fotku na podepsání. :) Pan Dvořák mi poslal 2 fotky. Jednu normálně podepsanou a jednu PP. Tu PP vyměním, pokud bude mít někdo zájem. :) Jen nevím kdy jsem mu psala ten mail, ale pár let už to bude. :D

Žádost odeslána: bohužel už nevím
Autogram získán: 25.2.2011
Adresa/email: oficiální stránky


Roman Vojtek

5. září 2013 v 21:29 | Pecka |  Herci
Další autogram díky emailu. Herce Romana Vojtka znám z Ulice, ale hlavně ze seriálu Vyprávěj. Z fanklubu mi přišla hezká fotka, ale asi mu pošlu ještě nějaké fotky z vyprávěj. :)

Žádost odeslána: bohužel už nevím
Autogram získán: 23.2.2011
Adresa/email: info@romanvojtek.czVoxel - od kamarádky

3. září 2013 v 18:56 | Pecka |  Zpěváci
Tento autogram jsem dostala od Denči, která ho získala někde, nevim kde. :D Ale jsem ráda, sice od něj znám asi jednu písničku z Óčka, ale to je detail. :)

Získáno: ?? :D


Legendy se vrací

3. září 2013 v 18:50 | Pecka |  Skupiny
U této skupiny doporučuji, aby jste si našli nějaké jejich písničky (hlavně Šavlový tanec). Sice hráli staré písničky (Pink Floyd, Status Quo, Abba....), ale o to větší respekt, protože hráli jen na 3 kytary, klávesy a nějakou bednu, co jsem u ní zapomněla jméno. :D A jejich hlasy byly také úžasné. Doufám, že ještě někdy přijedou. :)

Získáno: 1.9.2013 Krakonošovo náměstí Trutnov